#fckthecancer

Proč?

Nemáme dostatek financí, abychom mohli čelit nákladům, které boj s touto nemocí přináší. Firmy, které jsme věnovali svůj život a která nás dosud živila, jsme se museli vzdát.  Broněk je v invalidním důchodu, jakákoli větší fyzická námaha je pro něj neskutečně unavující. Má za sebou sérii ozařování a rok na to, po recidivě sérii chemoterapie. Naděje na další léčbu žádná. 
Nechce ale jen tak složit ruce a žádat o milostivé dary na Doniu. Chce bojovat, chce normálně žít, znovu sportovat. Proto se obracím na vás s prosbou o jeho podporu formou affiliate nákupů.

Můj milovaný partner bojuje s neúprosným protivníkem - rakovinou. Každý den čelíme společně výzvám, které by mnohé zlomily, ale naše odhodlání a láska jsou nepřemožitelné.

Nechceme jen přežívat, chceme žít plnohodnotný život plný lásky a radosti. A s vaší pomocí to jistě dokážeme. Prosíme, podpořte nás ve našem boji s rakovinou tím, že nakoupíte přes naše affiliate odkazy. Každý váš krok s námi má obrovský význam. ​Vaše podpora nás naplňuje nadějí a sílou pokračovat v boji. Každé váš kliknutí, každý váš nákup je pro nás důkazem, že nejsme sami, že jsme součástí silné komunity lidí, kteří nám stojí po boku.

Pomáhej nákupem!

Věříme, že mnozí z vás nakupují online každý den. Ať už je to nákup potravin, oblečení, elektroniky nebo cokoli jiného, váš nákup může mít skutečný význam. Když nakoupíte přes níže uvedené odkazy, malá část z vaší platby půjde po schválení přímo na náš účet. I drobné korunky mohou mít tak obrovský význam.  Ke spolupráci jsme si vybrali firmy, u kterých sami nakupujeme. 

Jediné, co je potřeba, před vaším nákupem vstoupit na stránky, kde chcete nakupovat, přes uvedené odkazy s naším ID.

 Linktree

Zoohit.cz je jedním z největších českých internetových obchodů s potřebami pro domácí zvířata. V nabídce máme více jak 7 000 produktů pro psy, kočky, ryby, hlodavce a ptáky.

Max je nejen značka lékáren a lékárenského e-shopu, ale i produktů vlastní značky vyráběných sesterskou společností Dr. Max Pharma, která je už několik let největším tuzemským výrobcem lékárenského sortimentu ve volném prodeji.

Bitiba nabízí rozsáhlou škálu nejznámějších značek za nejlepší ceny: pokrývá vše, co Vaše zvířátko potřebuje, od krmiv až po příslušenství pro kočky, psy, ptáky nebo malá zvířata. 

For Camping s.r.o. je mladá, dynamicky se rozvíjející společnost se zaměřením na prodej outdoorových, turistických a kempingových produktů. Na portálu 4camping.cz pořídíte vybavení do přírody, jako jsou stany, spacáky, karimatky, batohy, obuv, oblečení a dále vybavení na vodní a zimní sporty, kempování a turistiku.

Grizly.cz prodává kvalitní zdravé potraviny od českých i zahraničních výrobců. Vlastní značka Grizly pak nabízí ořechy, sušené ovoce, semínka, ořechové krémy, a to v ekonomickém a ekologickém balení.